Shirt is vuil
De fitting is perfect, maar het shirt is jammer genoeg vuil. Het lijkt alsof de rug van het shirt in contact is gekomen met een ketting.
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
De fitting is perfect, maar het shirt is jammer genoeg vuil. Het lijkt alsof de rug van het shirt in contact is gekomen met een ketting.
muy buena calidad, ajusta perfectamente . ideal para primavera/otoño
Świetna jakość za taką cenę, idealna na wczesną wiosnę i jesień!
Comodo
Kupiłem cały set van rysela na nowy sezon. Spodenki, koszulkę, skarpetki, bluzę itd. To co van rysela pokazuje w 2025-2026 to już jest klasa kolarska a nie odzież z multisportowego dyskontu. Z bluzy korzystam cały czas, oceniam ją na 4,5. Całościowo jest to bardzo bardzo udany produkt, który polecam. Mam jednak wrażenie, że bluza słabo oddycha.
Bonito y caliente!
Correcta para los 30€ que he pagado. Pero no se como puede valer su precio base