Jestem zasowolony
Używam do intensywnych treningów w chłodne dni 8-10 stopni, działa jak należy.
Bardzo opina (178 cm, 75 kg M), ale o to chodzi.
- chaleur
- poches
- respirabilité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Używam do intensywnych treningów w chłodne dni 8-10 stopni, działa jak należy.
Bardzo opina (178 cm, 75 kg M), ale o to chodzi.
Bardzo ładna, bardzo wygodna, Żona zachwycona, jeździ intensywnie.
Spoko, ale muszę ubrać więcej
Jesli lekki brzuch to slabo bedzie pasowac. Poza tym material dobrej jakosci
Produit de qualité chaud et respirant
Super
koszulka wygodna dobrze dopasowana roz. L na 183 wzrostu i 73kg. Polecam
永远的racer
YYDS