Koszulka kolarska z długim ręk...
Koszulka kolarska z długim rękawem spełnia moje oczekiwania. Jest dosyć rozciągliwa i fajnie dopasowana. Jednym minusem jest duże wycięcie w okolicach szyi co ma nawiązywać do kolarstwa torowego lub stoków aerodynamicznych. Uważam że wyższy kołnierzyk lepiej by wyglądał i pasował do tego produktu.
- chaleur
- poches
- respirabilité
- Rapport qualité/prix

