Iznimno loša kvaliteta mog primjerka
Iako maska odlično izgleda i ima opak cool faktor, nakon samo 2 dana skijanja unutanja folija se savila i masku je bilo opasno koristiti na skijanju. Morali smo na skijalištu kupiti drugu, nekog drugog prizvođača. Možda se to dogodilo samo na mom primjerku, s obzirom da i ostali članovi obitelji imaju WEDZE maske (ali drugi model) i sasvim dobro

