В магазина от който купих въпр...
В магазина от който купих въпросната маска ,служителя твърдеше ,че е възможно потапяне до 3 метра под водата и лесно дишане на тази дълбочина с въпросната маска.НИЩО ТАКОВА,маската не си заслужава парите ,лесно се пълни с вода дори при здраво прикрепване.Дишане под вода на дълбочина НЕ Е ВЪЗМОЖНО!
- compensation
- facilité d'utilisation
- champ de vision
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

