Bardzo ciepłe lecz nie tak komfortowe
Rękawice doskonale ocieplają dłonie w mroźne wędrówki. Można je skompresować do worka choć nie za mocno. Minusem jest brak podwójnego ściągacza oraz worka do pakowania w zestawie. Niestety rozmiarówka jest trochę zawyżona więc trzeba brać mniejszy rozmiar. W rękawicy nie za wiele da się zrobić czynności i dość ciężko trzymać kijki. Ale dla
- chaleur
- solidité
- compacité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

