Warm und dicht
Diese Handschuhe sind perfekt, halten sehr gut an den Händen und sind dicht. Auch super: Kinder können sie einfach selber anziehen.
- chaleur
- imperméabilité
- résistance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Diese Handschuhe sind perfekt, halten sehr gut an den Händen und sind dicht. Auch super: Kinder können sie einfach selber anziehen.
Výborné palčáky pro děti. Velmi hřejivé a voděodolné. Pěkná výrazná barva pro lepší viditelnost na svahu.
służyły nam całą zimę, nieprzemakalne , ciepłe
Bardzo wygodne do zakładania. Polecam.
Colore bellissimo e molto caldi
Całkiem cłakiem, córka zadowolona. W dni na nartach poniżej zera nie narzekała żeby było jej zimno w dłonie. Jakościowo też dobre. Sezon wytrzymały bardzo dobrze.
Ras
Koupili jsme synovi 6 let na jeho první lyžařskou sezónu. Jsou z velmi odolného materiálu, jen tak se nepromočí a zvládnou i kamení a bláto při řádění mimo sjezdovku. Reflexní žlutá je dobře vidět na svahu i v mlze. Díky prodlouženému tvaru se dobře nandavají a nezaleze do nich sníh. Dobře hřejí i ve větších mrazech. Celkově spokojenost.
buenos guantes ya que permite meter el mono con facilidad y evitar entrada de nieve
buenos guantes ya que permite meter el mono con facilidad y evitar entrada de nieve