güzel
çok güzel iş görüyor iş yerinde favori bardağım geri hepsi elendi
- isotherme
- contenance
- étanchéité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
çok güzel iş görüyor iş yerinde favori bardağım geri hepsi elendi
Na trekking, ale używam też do trzymania ciepłej herbaty na biurku. Bardzo ładny
Güzel.
Tine caldura destul de bine. Se pierde pe la capac fiind de plastic dar e satisfacatoare. 3 ore sa tina cald e bine. Si nu curge
Bardzo fajny kubek. Nie parzy. Wcześniej miałem wersję z denkiem nakładanym - przykręcane lepsze. Na kemping super.
Super
Super kubek. Rewelacyjnie trzyma temperaturę - w zimne wieczory napoje zawsze gorące a w gorące dni zawsze zimne :)
2 minusy - ciężko się odkręca pokrywkę - bałem się że ją połamię za pierwszym razem oraz dla mnie odrobine za mała pojemność - ale cała rodzina jest zadowolona ;)
Sản phẩm chất lượng tốt, phù hợp với tôi
Un Mug très pratique
Urunu alali henuz 1 hafta oldu ve bardagin dis yuzeyi pas tuttu. Urunu henuz disarida kullanmadim bile. Maalesef hayal kirikligi ve bulundugum sehirde magaza olmadigi icin iade de edemiyorum. 650 TL hic oldu