mój drugi taki sam - bardzo do...
mój drugi taki sam - bardzo dobry kubek, trzyma ciepło nie kapie
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
mój drugi taki sam - bardzo dobry kubek, trzyma ciepło nie kapie
Good for hot beverages. The lid is brittle though. Accidentally dropped the bug and it lid broke. Not been using it for 3months now
keeping warm coffee for a long time.
Ürün kaliteli kullanışlı tavsiye ederim
Kubek genialny. Idealny skrojony na kawkę przed wyprawą na szlak.
Fajna jakość, solidnie wykonany, ale... przez to, że pokrywka jest przykręcana (co ma również zalety) trzymanie za ucho i picie tylko dla praworęcznych :(
Tiene buena capacidad, mantiene las bebidas a temperatura fría o caliente por mucho tiempo.
Ürünün başka renginide bekliyorum . Ürün ihtiyacı karşılıyo arabada , arazide kullanımı rahat. Umarım en yakın zamanda başka rengide gelirr.
Kullandığım en harika şeysin
Trzyma długo temperaturę, nie przecieka