Spodnie alpinistyczne Simond
Bardzo fajne spodnie alpinistyczne choć do tego nie będą stosowane, a na dodatek rozmiar 44 fajnie przylega do ciała i nie trzeba do nich pasa, co jest na plus. Właśnie je wypróbowałem na rower do dojazdu do pracy fajnie się sprawdziły, gdyż są wąskie nie ocierają się o koła. Rowerowe by nie były z tego powodu gdyż te mają w fajnych miejscach
- compatibilité
- résistance au frottement
- respirabilité
- Rapport qualité/prix

