Bardzo dobre
Spodnie z grubej bawełny, wydają się mocne. Używam na co dzień jako alternatywa dla dresów, na rower i do lasu. Jedynie powiększyłbym boczne kieszenie. Trzeba dobrze dobrać rozmiar, rozmiar M przy wzroście 177cm i musiałem skrócić nogawki aż o 7 cm. W pasie ok, w kroku też - spory zamek
- résistance à la traction
- résistance à la végétation sauvage
- poches
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
