ottimi pantaloni per fare spor...
ottimi pantaloni per fare sport, io li uso per Padel e mi trovo benissimo
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
ottimi pantaloni per fare sport, io li uso per Padel e mi trovo benissimo
wygodne rozmiar zgodny
Spodnie ok, wygodne i w końcu takie które nie są za luźne w pasie a łydka ledwo się mieści 😁
arată bine + sunt confortabili + raport calitate:preț ok. necesita atenție la spălare pentru a-și menține aspectul.
muy bonito
Son ligeros y cómodos
Dobra jakość
rewelacyjne, szkoda że już wycofywane bo w nowych modelach nie znalazłem tak dobrze pasujących. jedynie rozmiarów ja zawyżone. wszystkie inne modele mierzyłem w rozmiarze L, a te zakupiłem w M. dobrze dolegają na łydkach, mają luzu w udach więc na w ograniczają żadnych aktywności. wydają się bardziej oddychające niż spod ie z innej marki których
Broek is zoals verwacht
pantaloni da allenamento ottimo prodotto