wszechstronne
Fajne spodnie, sprawdziły się na Islandii. praktyczne wywietrzniki ratowały sytuację w cieplejsze dni. maj 2025 był zaskakująco cieplym
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Fajne spodnie, sprawdziły się na Islandii. praktyczne wywietrzniki ratowały sytuację w cieplejsze dni. maj 2025 był zaskakująco cieplym
Ciepłe, elastyczne i wygodne, nawet na wielogodzinne wypady. U mnie sprawdzają się w miarę komfortowo w zakresie -10 do +5. Dobrze trzymają w pasie i świetnie sprawdzają się w śniegu bez stuptutów. Ogólnie w cenie do 300 zł jest to świetny produkt.
Warm Trocken Flexiebel Weich gute Passform
Fajne spodnie na wędrówki
Bardzo wygodne, cieple i super się sprawują
Wbudowane stuptuty robią super robotę, spodnie ciepłe, ale wentylowane, więc przy przegrzewaniu nóg wystarczy rozpiąć boczne zamki wentylacyjne.
不错
很好