Super spodnie - bardzo je lubię
Sprawdzają się zimą, bardzo wygodne, bardzo lekkie, ciepłe, wentylacja super.
- déperlance
- chaleur
- Rapport qualité/prix
- respirabilité
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Sprawdzają się zimą, bardzo wygodne, bardzo lekkie, ciepłe, wentylacja super.
Nohavice na univerzálne použitie. Flexibilne
Odlicno
Bardzo udany produkt. Całkowicie wiatroodporne, w kontakcie ze śniegiem wodoodporne (na deszczu nie sprawdzałem). Polar od środka, szybko się nagrzewają. Gdy trzeba trochę przewietrzyć - są rozsuwane wentylatory z siateczką po bokach. Wbudowanie stuptuta do wnętrza eliminuje potrzebę zakładania zewnętrznego ochraniacza. SĄ DOŚĆ DŁUGIE, co jest
裤子穿着很舒服,而且里面带绒,保暖性强。
推荐,川西上五千米都没用上,用的减配版的,就是那个便宜没有透气拉链的那款
Perfecto pantalón para raquetas de nieve o senderismo por alta montaña siendo marca propia de la empresa. Tengo este para días que no hace mucho frío y el Simond tambien comprado en la tienda para días mas fríos y sin duda los dos van genial!
très bon pantalon chaud, cependant le système pour ne pas que la neige remonte dans le bas du pantalon ne sert pas assez !! Est-ce qu'un jour il y aura de belles couleurs chez décathlon ????