Много добър панталон. Това е е...
Много добър панталон. Това е един от малкото модели(2-3 в Декатлон), които стават за висок човек - 200см. Инак на ширина съответства на размера. Ползвам го за преходи и разходки в природата при температури над 10°С. Лек, удобен с много джобове.
- liberté de mouvement
- poches
- douceur
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

