Acheté pour ma fille…
Acheté pour ma fille : très pratique mais mériterait d'autres déclinaisons en terme de look
- rapidité de séchage
- modularité
- Rapport qualité/prix
- adaptabilité morphologique
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Acheté pour ma fille : très pratique mais mériterait d'autres déclinaisons en terme de look
Cienkie spodnie, z odpinana nogawka- idealnie sprawdzaja sie na wyjazdach. Suwaki na kazdej nogawce sa w innym kolorze wiec dziecko bez problemu samo potrafi dopasowac odpowiednio nogawki :)
Parfait pour la randonnée, confortable et joli !
Praktyczne i fajnie wyglądające spodnie dla dzieci. Są przewiewne i zajmują mało miejsca. Idealne na wspólne rodzinne przygody na łonie natury. Świetne jest to, że są tak uszyte, że z powodzeniem można kupić rozmiar do przodu, a dzięki rzepom nogawka oprze się na butach. sami kupiliśmy rozmiar 2/3 lata, kiedy syn chodził w 86.
Ottimo rapporto qualità-prezzo
Parfait
perfetto regolabile in vita e si possono togliere i gambali
parádní na léto, možno zkrátit, idealni na turistiku v létě
docela úzký střih, na hubené dítě OK
Le hemos dado mucha caña y está aún en bueno estado