Bardzo komfortowe spodnie narciarskie
Bardzo wygodne, rozmiar odpowiedni. Dobre dla dziewczyn o figurze gruszki - uda i pupa bez problemu wchodzą a pas można dopasować. Jedyny mankament jest taki, że ponieważ spodnie są elastyczne to odrobinę zjeżdżają a ja wolę jak są wysoko. Dołożę szelki i będzie ok, bo niestety szlufek do paska nie ma. Miałam pod nimi jedna warstwę - bieliznę

