Velmi povedený model, dobře se...
Velmi povedený model, dobře se reguluje šířka v pase, dobře sedí a neslézají. Mají šikovně umístěné kapsy a díky zatepleným panelům stačí jen veľmi tenké podvlíkačky. Nepromočí se a mají krásnou tmavě modrou barvu. Také jsou za super cenu při srovnatelné kvalitě s jinými lyžařskými značkami
- imperméabilité
- respirabilité
- liberté de mouvement
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

