Cudowny krój , ciepłe.
Cudowny krój , ciepłe.
- imperméabilité
- chaleur
- respirabilité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Cudowny krój , ciepłe.
Spodnie kupione dziecku sprawdzają się, jazda figurowa na pośladkach nie powoduje przemakania spodni. Leżą ok, jak na tego typu odzież są wygodne, z czystym sumieniem można polecić na śnieg, na snowboard, narty. Deklarowana wysoka (w porównaniu nawet z droższymi ubraniami) wodoodporność, uszczelnienie na razie działa bez zarzutu. Nie było
Aucu
Heel handige broek, met voldoende beweegruimte. Makkelijk aan te passen zodat hij gegoten zit voor iedere pasvorm.
Je voulais la tenue rose mais vite en rupture de stock, dommage car je pense qu’elle était très demandée. Prix un peu haut mais très agréable à porter et chaud
Ciepła, wygodna
Jak za taką cenę spodnie super. Zwykle jeżdżę max 7 dni w roku, teraz po 5 dniach widać lekkie przetarcie na tyłku (wyjątkowo dużo gleb na desce), ale przeba się przyjrzeć. Mi odpowiadają, nie potrzebuję lepszych, są wygodne, ładnie leżą, ciepłe i oddychalne. Jeździłam przy -14 stopniach.
Taille incorrecte, c'est un 36 pas un 38 (taille uk8). Pas testé en situation du coup
Bellissimi anche come design e colori, hanno molte tasche, ho preso una S e sono abbastanza larghi e comodi da regolare anche, li adoro, li consiglio
Liberté de mouvements, top !