Excelente para el trekking
Me tocó usarlo en clima muy frio y con algo de lluvia y nieve, funcionó bien usándolo como una tercera capa.
- résistance au frottement
- liberté de mouvement
- rapidité de séchage
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Me tocó usarlo en clima muy frio y con algo de lluvia y nieve, funcionó bien usándolo como una tercera capa.
Są super, polecam.
Świetne spodnie, nie znajdziesz lepszych w tej cenie.
bon produit
👍
NIestety nie testowane w praktyce.
Problemem jest rozmiarówka. Nie są zozciągliwe na boki.
Umięśnione uda nie mają jak w nich pracować, nie mieszczę się w nogawce.
Kupno modelu szerszego wiązało by się z kupnem również dłuższych spodni.
Jeśli ktoś nosi na co dzień rurki to polecam, jednak jak ktoś chodzi po górach i ma uda, może się w
Try for a few days doing delivery parcel on motorcycle it feels great.So comfort on the crotch and breathable too.
Un pantalon de randonnée qui a un beau design, agréable à porter, chaud, léger.
jsou parádní, nosím na turistiku i do chladnějšího počasí kolem 5C
Bardzo dobrze wykonane, polecam