Lovaglónadrág
Nagyon kellemes anyagú, kényelmes, rugalmas nadrág. Praktikus a telefontartó zseb rajta. Mosás során is tartotta a méretét. (30 fokon mostam) A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert csak néhányszor használtam még, de remélem tartós lesz.
