Très bon produit
Léger et confortable
- liberté de mouvement
- déperlance
- résistance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Léger et confortable
Comodi perché si possono accorciare o allungare senza togliere gli scarponi, visto che c'è la cerniera laterale
Super pratique, solide, multi poche et deperlant !
polecam
Świetne spodnie na wypady outdoorowe. Przeszłam w nich ponad 500 km szlak - dzien po dniu ( na krótko jak też z dopinanymi nogawkami) i spodnie wciąż nic nie straciły na wartości. Dobra jakis materiału.
Świetne spodnie na górskie wędrówki
Confortable et pratique
Testowaliśmy męską wersję tych spodni i mogę powiedzieć, że damskie oprócz problemów z dobraniem rozmiaru (3 razy wymieniałam). Rozpinane nogawki z boku bardzo pomagają, ponieważ można ściągnąć je na szlaku bez konieczności naciągania butów
Wygodne spodnie 2 w jednym… noszę 36/38 tu musiałam wziąć rozmiar 40 bo mniejsze były zbyt opięte