Dobre spodnie z odpinanymi nogawkami.
W sam raz na podróże turystyczne w cieplejsze dni, gdzie nocą na biwaku robi się chłodniej oraz na wypady do lasu, gdzie doczepiamy nogawki tuż przed wejściem w kleszcze :) Wygodne i przewiewne, łatwo się manewruje nogawkami, ale mają mały minusik. W męskich wersjach, kieszonka na telefon na udzie jest użyteczna, tutaj kieszonki są jakoś małe - moż
- liberté de mouvement
- déperlance
- résistance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

