Super spodnie
Spodnie są lekkie a materiał przewiewny, bez żadnych problemów można odpiąć nogawki co jest ich dużą zaletą. Rozmiarówka wychodzi mniejsza, więc przy zamawianiu online radzę przymierzyć konkretny rozmiar stacjonarnie. Ja normalnie noszę rozmiar 38 a z tych spodni musiałam wziąć 40 i są idealne. Polecam
