Super!
Bardzo fajne łyżwy
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Bardzo fajne łyżwy
Kćer ih obožava
Poštovani Josip,
zahvaljujemo Vam na recenziji za naš proizvod.
Drago nam je da ste zadovoljni našim proizvodom te se isto tako nadamo da će Vas isti služiti i dalje.
Cijenimo Vaš komentar i mišljenje jer nas na taj način motivirate za daljnje poboljšanje kvalitete…
Pas bien fait, beaucoup de douleur aux chevilles après avoir fait du patinage 2-3 fois
Dobre
Top 👍 super rapport la qualité et le prix
Pratique a enfilercet joli
Ok
Tökéletes választás volt.
Kedves Zsanett!
Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál arra, hogy értékelted termékünket. Nagyon boldogok vagyunk, hogy örömödet leled a termékben.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében üdvözölhetünk.
Sportos…
Veličina odgovara, naručili 14.1. stigle 15.1., još ih nismo isprobali. Lijepo izgledaju,udobne.
Poštovana Jelena,
Zahvaljujemo Vam na recenziji. Drago nam je pročitati Vaše povratne informacije! To nam je motivacija za daljnje unapređenje ponude :)
Sportski pozdrav!
Vaš Decathlon
polecam, córka do tej pory miała zawsze plastikowe, ale twierdzi, że figurowe są wygodniejsze. wzięłam rozmiar 37/38 może i dobrze. wlozyla cienka wkładkę i będą Ok. pewnie ten mniejszy rozmiar by się nie sprawdził. (obecnie rozmiar buta 35/36)