Korcsolya
Végre sikerült 47-es méretben venni! Kényelmes,ár,érték arányban szuper!
- chaleur
- maintien du produit
- confort d'accueil
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Végre sikerült 47-es méretben venni! Kényelmes,ár,érték arányban szuper!
Kedves Kovács!
Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál arra, hogy megosztottad tapasztalataidat a termékkel kapcsolatban. Nagyon boldogok vagyunk, hogy örömödet leled a termékben.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében…
Sokkal kényelmesebb mint a kölcsönzösek, sokkal nagyobb kellett mint a cipő méret
za tak niską-dobrą cenę łyżwy warte zakupu. bardzo lekkie, sznurówki dobrze trzymają
Dobre łyżwy na amatorskie aspiracje.
Great skates wish there was a midsize between 8-9 as my toes begin to get squished after wearing them for a bit
Hello,
Thank you for taking the time to leave us your review.
I am sorry to hear that one of our products did not meet your expectations. We value your feedback and we're continuously working to improve the quality and performance of our…
Polecam, bardzo wygodne i dobrze naostrzone.
Super na okazyjne wypady na lodowiska, na otwartym terenie też dają radę. Sztywna skorupa więc dopasowanie do stopy jest mniejsze niż w zwykłych hokejówkach. Wewnętrzna skarpeta jest dość ciepła. Po jej wyciągnięciu łyżwy zyskują o jeden rozmiar więcej.
łyżwy dobrze wykonane, pasują do stopy, faktycznie są mniejsze niż rozmiar
Zaskakująco wygodne, mięciutka wyściółka wewnętrznego buta, który jest dodatkowo wyjmowany jak jest potrzeba. Jednocześnie wystarczająco dobrze trzymają staw skokowy i mają coś takiego, że krawędź jest ustawiona bliżej środka ciężkości co sprawia że łatwiej się je krawędziuje na lodzie. Są bardzo ciepłe i absolutnie wystarczające do rekreacyjnej
Łyżwy dobrze wykonane, lekkie, wygodna wkładka. Co do komfortu użytkowania trudno mi się wypowiedzieć, ponieważ zakupione łyżwy poszły do wymiany na WIĘKSZY ROZMIAR. Tak, łyżwy zamówione w rozmiarze identycznym jak wszelkie użytkowane przeze mnie obuwie okazały się być trochę za małe. Widząc wykonanie tych, co przyszły, wybrałem wymianę na większe,