bardzo dobre i tanie
Byłem pozytywnie zaskoczony jak wygodnie jeździ się w tych najtańszych łyżwach z Decathlonu. Pierwszy raz używam sznurowanych i mi się spodobały bardziej niż sztywne klamerki. Te łyżwy są bardzo lekkie, ciepłe i dobrze usztywniają kostkę. Polecam!
- maintien du produit
- confort d'accueil
- Rapport qualité/prix
- chaleur
