oki
oki
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
oki
Spokojnosť
Noha v botě drží velmi dobře a je chráněna proti úderům!JK
.
łyżwy są bardzo dobre. Są całe z tworzywa sztucznego, przez co są bardzo sztywne. Mi akurat to pasuje, ale nie każdemu może odpowiadać brak elastyczności. Ogólnie za takie pieniądze, to bardzo polecam :)
Excellent
Rozmiarowo trzeba celować o jeden więcej, niż w zwykłych butach. Na początek wystarczą. Lepsze niż te z wypożyczalni na lodowisku.
Dla początkujących i do rekreacyjnego używania jak najbardziej polecam. Jak za tą cenę do bardzo wygodne jazda fajna nawet bez pierwszego ostrzeżenia.
tragiczny ból stóp podczas użytkowania. do tego serwis łyżew karygodny. nie polecam
Buon pattino da allacciare e tirare bene