Moje pierwsze łyżwy, do rekrea...
Moje pierwsze łyżwy, do rekreacyjnej jazdy dla amatora w tej cenie są świetne, wymienione z 41 na 40 (codzienne obuwie) i stopy stabilnie się trzymają. Sugerujcie się tabelą, myślałem jak kupię większe to będę miał troszkę więcej luzu i będzie ok, ale się myliłem, bałem się że będą za ciasne ale są w sam raz. Spełniają swoją funkcję, dobrze
- maintien du produit
- confort d'accueil
- chaleur
- Rapport qualité/prix

