Hřejivá, příjemná a pohodlná
Skvělá mikina, příjemná, neprofoukne. Nosím běžně velikost M a tuto mikinu mám velikost 44, takže ideálně vyzkoušet na prodejně a nebo použít velikostniho rádce v aplikaci, mám vyzkoušeno že to odpovídá.
- chaleur
- respirabilité
- douceur
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

