Trošku hůř se skládá, ale jde ...
Trošku hůř se skládá, ale jde jen o cvik. Rukávy nejsou dlouhé až k zápěstí, spíš tak do půlky předloktí, ale osobně mi to nevadí. Tento pončový střih je super, jelikož se jednoduše přehodí a zakryje i batoh.
- compacité
- facilité d'utilisation
- Rapport qualité/prix
- imperméabilité

