Niestety przesiąka.
Na mniejsze delikatne deszcze jest jak najbardziej w porządku. Jest leciutki i łatwo go złożyć. Ale.. Na większe/dłużej trwające deszcze niestety nie zdaje egzaminu. Niestety dość mocno przepuszcza wodę.. Przy pierwszej potrzebie założenia go w górach i tak wróciłam mokra:/
