Jak dla mnie strzał w dziesiąt...
Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Przejechałem na niej ultramaraton Wanoga 530 km. Jazda na lemondce jest bajecznie prosta, oczywiście mimo wszystko zalecam jednak uważać na dziury na drodze. Ręce odpoczywają, a pod koniec wyprawy myślisz tylko o tym żeby trafił się kawałek równej drogi tak aby spokojnie można było się położyć na lemondke i
- posture optimisée

