Добра
Раницата е точно с големината,която търсех и с много приятен цвят.
Има някакъв картон,за да я поддържа изправена на гърба,но той се гъне и възпрепятства пластичността ѝ -нито изправена,нито достатъчно огъваща се.За тази цена всичко друго е добре
- confort de portage
- compartimentage
- contenance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

