Wygodny, nieduży plecak dobry ...
Wygodny, nieduży plecak dobry do samolotu jako bagaż podręczny. Spakowałem się w niego na kilkudniowy wyjazd w Włoch. Oczywiście dobrze trzeba się zorganizować. Fajna opcja- rolowana góra, mozna go powiększyć i zmniejszyć. Duży plus za boczne dwie , rozciągliwe kieszenie na bidony. Minusów jak na razie brak, polecam.
- confort de portage
- compartimentage
- contenance
- Rapport qualité/prix

