Po ponad półtorej roku używani...
Po ponad półtorej roku używania mogę polecić plecak. Używam w większkości do jazdy na rowerze lub jako plecak-bagaż na wyjazdy samolotem. Jest pakowny, wygodny, ma odpowiednią ilość kieszeni i nie widać zużycia.
- confort de portage
- compartimentage
- contenance
- Rapport qualité/prix
