Plecak jest spory ale mało poj...
Plecak jest spory ale mało pojemny. Układ kieszeni i komór sprawia, że jak jest upakowany do środka to od zewnątrz nic się nie wciśnie. Tkanina jest również dosyć mało elastyczna, chociaż porządna. Oczekiwałam trochę czegoś innego, bo do innych plecaków o podobnej pojemności mogłam zapakować więcej. Ale jest ładny i praktyczny, gdy się nie zabiera
- confort de portage
- contenance
- compartimentage
- Rapport qualité/prix

