Mała kieszeń od frontu przy wy...
Mała kieszeń od frontu przy wypchanym plecaku mieści mało, boczne kieszenie mogłyby być większe. wygodny plecak, ale do dopracowania. Kieszonka z siatka na spodzie klapy jest tak mała że ciężko coś tam włożyć ręką. Pomyśl z klapą jako saszetka raczej słaby. Ogólnie za tą cenę nie kupiłbym drugi raz, za te kilka niedociągnięć
- confort de portage
- ventilation
- compartimentage
- Rapport qualité/prix

