Wentylacja pleców i hydrofobowość to jedyne dwie zalety. Minusów jest więcej.
Kieszenie są bardzo niewygodne. Główna komora jest wysoka ale bardzo wąska przez co korzystanie z niej jest problematyczne. Jeżeli coś jest na dnie plecaka to aby po to sięgnąć trzeba najpierw wyjąć całą jego zawartość. Pozostałe 4 kieszonki są bardzo małe, wręcz miniaturowe. Te na pasie biodrowym są praktycznie wyłącznie na telefon i to na mały
- ventilation
- confort de portage
- compartimentage
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

