Velmi dobře konstruovaný batoh...
Velmi dobře konstruovaný batoh s množstvím úchytů a kapes na těch správních místech. Se zátěží 19 kg jsem s ním ušel dvoudenní čundr a nebolela mě záda, ani jsem neměl žádné otlačeniny. Jediný mínusový bod má tento batoh za mírné vrzání, které se začalo po prvním dnu ozývat z místa uchycení dřevěných výstuch na vrchu, ale když se tam strčí kus
- confort de portage
- compartimentage
- contenance
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

