Spala jsem v něm, když bylo 6 ...
Spala jsem v něm, když bylo 6 stupňů a bylo mi příjemně v jedné vrstvě. Je krásně měkoučký a pohodlný. Jediná nevýhoda je, že je trochu objemnější a těžší, ale ten komfort za to stojí!
- température d'usage
- qualité de couchage
- facilité de transport
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

