밀착되서 좋네요
벨트형도 써보고 조끼형도 써봤는데
요 형태는 첨 써보네요.
빡런할때 말곤 폰으로 러닝어플이나 음악어플 종종 체크하는편인데 폰 넣고 빼고 좋네요. 타이트하게 밀착되서 좋아요.
- maintien du produit
- compartimentage
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
벨트형도 써보고 조끼형도 써봤는데
요 형태는 첨 써보네요.
빡런할때 말곤 폰으로 러닝어플이나 음악어플 종종 체크하는편인데 폰 넣고 빼고 좋네요. 타이트하게 밀착되서 좋아요.
Nie lubię plecaków na krótkie wędrówki, więc ta saszetka sprawdza się świetnie. Doczepiam do nie karabińczykiem bidon umieszczony pod gumkami saszetki i pozostaje na swoim miejscu. Opcja założenia na każde ramię i stabilizacja dodatkowym paskiem to złoto.
Sporo kieszonek na drobne rzeczy, przekąski a nawet okulary w etui w moim przypadku.
放手機很好用,動的時候不會亂晃很固定,看起來也好看
这款跑步背包设计精巧,容量适中,0.5升的空间刚好满足短途跑步需求。背负舒适,双重位置设计让物品取用方便。防水性能出色,即使在雨天也能保护物品。总体而言,这是一款实用又贴心的跑步装备,推荐给经常跑步的朋友们。
Güzel çanta
bounces while running, wouldnt recommend for running, can be used a waist bag
Świetna na przechowanie telefonu i jakiś dokumentów. Super spisuje się w bieganiu, na wypadach w góry, czy na rowerze. Jedynie czasem przy bieganiu trzeba dociągnąć pasek żeby lepiej przylegała.