เป้เทรล
กระชับดี มีหลายกระเป๋า
- capacité
- compartimentage
- facilite l'hydratation
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
กระชับดี มีหลายกระเป๋า
Wygodna idealna na spacery biegi duzo miesci
Przydałoby się coś między M/L i XL (szczerze wystarczyłyby szersze paski). Gdy ktoś jest na granicy, to XL będzie dużo za duże, a M/L czasem trochę za ciasne. Na plus duża kieszeń (pojemna). Kieszenie na soft flaski wygodne, ale 2x500 ml z telefonem nie będzie zbyt wygodne. Brakuje mi większej liczby kieszeni zapinanych z przodu, jest tylko jedna n
Mochila práctica y totalmente recomendable
utilisation sur le trail des 40 bosses. ne bouge pas par contre si vous remplissez les flasques de 500ml à fond c est très gênant cela appuie sur la poitrine
Dużo kieszonek, wszystko pod ręką, bukłak super sprawa, przebiegłem maraton zero otarć zero problemów. Biegam przede wszystkim po parkach ulicach i tutaj spisuje się idealnie.
Coloris original
Sac pratique comme tous les sacs decathlon.
PratiQue, bcp de rangement, confortable.
Trafiłam na promocję wyprzedaży beżowego koloru. Jak dla mnie 99 zł z bukłakiem to super cena. 320 zł za kolor czarny - już nie bardzo :) Niestety nie było już rozmiaru S - noszę na co dzień rozmiar koszulek M, lecz niestety plecak M/L mógłby być mniejszy, bo te paski mam ściągnięte na maxa. Rozmiar XL jest dobry na mojego męża, który na co dzień
Trafiłam na promocję wyprzedaży beżowego koloru. Jak dla mnie 99 zł z bukłakiem to super cena. 320 zł za kolor czarny - już nie bardzo :) Niestety nie było już rozmiaru S - noszę na co dzień rozmiar koszulek M, lecz niestety plecak M/L mógłby być mniejszy, bo te paski mam ściągnięte na maxa. Rozmiar XL jest dobry na mojego męża, który na co dzień