Foarte buna.
Eu il am acest model de mai bine de 7 ani si sunt foarte multumit de el.Chiar saptamana trecuta am fost in Delta cu el si este super pavilion.Am stat in ploaie 3 nopti si nu mi a intrat apa DELOC!😈
Eu am modelul vechi si tot as vrea sa mai cumpar unul,dar tot vad rencezii proaste despre noul model.
Montarea si demontarea lui se face mult mai
- habitabilité
- facilité de montage / démontage
- réduction de la chaleur
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

