Kupiłem te wkładki do butów te...
Kupiłem te wkładki do butów tenisowych ;) wiem, że założenia są troche inne ale ja rzeczywiście dużo biegam do przodu i do tyłu - więc i tak się bardzo przydają.
Są wygodne, trzymają nieźle śródstopie - i przede wszystkim nie są wysokie i bardzo miękkie, co ułatwia mi szybkie reagowanie i ruch do piłki.
Jak dla mnie po wytarciu sie

