Vložky jsem použil do treter n...
Vložky jsem použil do treter na kolo, původní vložky byly už po životnosti a celkově boty i s něma byly dost tvrdé. Vložky jsou dost pevné i do treter, ale zároveň jsou trošku měkčí, takže pohodlnější při delší jízdě nebo při chození. Možná se lehce snížila síla při šlapání, ale to při mém ježdění je nepodstatné, nejsem Pogocar.
- amorti
- absorption de l'humidité
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
- confort d'accueil
