V pohode
Osuška vyzerá dobre. Dá sa ňou poutierať. Funguje. Neviem však overiť, či je to bavlna. Nevníam m ju celkom "bavlnene".
Poznámka pre prevádzkovateľ webu: Odkaz "Prečítal som si a súhlasím so Zásadami spracovania osobných údajov." NEFUNGUJE. NIČ SOM NEMOHOL PREČÍTAŤ. Zakliknúť som to však musel.

