J'aurais aimé des poches…
J'aurais aimé des poches un.peu plus profondes. Sinon très confortable
- extensible
- résistance au frottement
- poches
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
J'aurais aimé des poches un.peu plus profondes. Sinon très confortable
Tutto ok. Capo di buona qualità
Ottimi pantaloncini, li ho comprati per viaggiare avendo le tasche davanti con la cerniera, ma mi sono trovato benissimo in quanto molto confortevoli. Ottimo rapport qualità e prezzo. Ne comprerò un altro di colore diverso.
Parfait
TRES BIEN MAIS ON CONSTATE UNE PERTE DE COULEUR APRES PLUSIEURS LAVAGES
parfait
parfait
Il capo è scolorito dopo il primo lavaggio
Skvěle sedí, pohodlné, příjemné. V teplejším počasí se jedná o trochu hutný materiál (člověk se zapaří - subjektivní pocit). Jinak vše super a skvělé až na problém níže. Velké mínus shledávám v nestálosti barvy. Vyšisovali asi po 3 dnech nošení (ve městě). Když se srolují nohavice, je to dost vidět. Nedokážu si představit, co by udělalo mořské
Super kraťasy, skvěle sedí, díky elastanu jsou pohodlné u jakékoliv činnosti. Velká variabilita kapes. V horku se jedná o hutnější materiál