wygodne, dobrze trzymające barwę w ostrym słońcu, naturalny materiał
Jak w tytule, zdecydowanie godne polecenia, spodenki bardzo dobrej także jakości, używam drugiej już pary, każda z nich po dwu latach nadal nadaje się do użytku (no po dwu latach już widać blaknięcie, ale to chyba normalne, tym bardziej, że używam ich w krajach z ostrym słońcem), nawet w upale są wygodne (nie powodują odparzeń).
- liberté de mouvement
- poches
- adaptabilité morphologique
- Rapport qualité/prix
- Look / Design

