コスパ最高です
コスパ最高です
- poches
- légèreté
- évacuation de la transpiration
- Rapport qualité/prix
- Look / Design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
コスパ最高です
Belli e confortevoli. Ottimo rapporto qualità/prezzo. Consigliatissimi!
Des vêtements de course confortables.
Sprawdzają się.
Muito confortáveis
Bien
Bardzo przyjemne spodenki. Są przewiewne, mają fajny kolor i wyposażono je w elementy odblaskowe. Do jednej rzeczy mógłbym się jednak przyczepić. Chodzi o tylną kieszeń na zamek – producent nie jest konsekwentny, jeśli chodzi o umiejscowienie suwaka. Niby drobiazg, ale podczas biegu potrafi lekko irytować. Gdy chcę szybko wyciągnąć softflaska,
Bardzo lekkie i zapewniające swobodę ruchów. Noga sama chodzi.
Wyogdne, przewiewne, lekkie, miekkie - same plusy
I like the inside layer